TOPlist

PROFIL UŽIVATELE [ODU]

INFORMACE O HRÁČI
STANDARDNÍ ČLENSTVÍ
POPULARITA:26

hráčovy nepřekonatelné rekordy po více než 3 roky v turnaji ARCADEx0 hráčovy nepřekonatelné rekordy po více než 1 rok v turnaji ARCADEx0   hráčovy nepřekonatelné rekordy po více než 1 rok v turnaji EMUXx0 hráčovy nepřekonatelné rekordy po více než 6 měsíců v turnaji EMUXx0

[KATEGORIE]
SHOOTING / FIGHTING / BALLS

[HRÁČOVA SCORE]
(*.) (1.) (2.) (3.) (4+)
poslední přidáno 4.11.2020 13:33:52


 JMÉNO: Ondřej Pošta
 ROK NAROZENÍ: 1983
 MĚSTO: Nové Strašecí
 PŘEZDÍVKY: ODULIN
 REGISTRACE: 28.7.2011 22:48:44
 *
 WWW:  
 EMAIL:  
 ICQ:  
 *
 ADRESÁŘE:
 EMUX\ODU\Public
 EMUX\ODU\Public\Inputs
 EMUX\ODU\Public\Others
 
HRÁČ O SOBĚ NAPSAL:

Ahoj, jmenuji se Ondřej Pošta alias Odulin. Narodil jsem se roku 1983 a pocházím z Nového Strašecí, obce nedaleko Rakovníka a Kladna. Hry jsou moje vášeň už od útlého dětství, konkrétně od roku 1989, kdy nám táta koupil první počítač Commodore 128. Od té doby se prakticky bez přestávek věnuji hraní na různých platformách - Commodore, PC , MAME, PS2, XBOX 360, PS4 a iOS.

Jedno z mých herních období se váže právě k herním automatům, což je důvod, proč jsem na EMUXu. Toto moje herní období trvalo "jen" pár let. Když jsem byl ještě zhruba 10letý klučina, byly v našem městečku 2 obchody (potraviny), ve kterých stálo zhruba 12 automatů, které se postupem času obměnily. Kvůli počítači, který jsme již měli doma a kvůli penězům, které jsme s bráchou jako malí kluci na tuto kratochvíli neměli, jsem často jen koukal a hrál jen když byly nějaké ty dvojky navíc. Přesto na tyto hry (stejně jako všechny ostatní) moc rád vzpomínám a jsem rád, že existuje EMUX!

Odulin
EMUX - KLUB ELITNÍCH HRÁČŮ: rekordy, emulátory, automaty, konzole a videohry